Zaproszenie do uczestnictwa we Mszy Świętej Arcybrackiej w dniu 11 kwietnia 2021 roku

Drodzy: Siostry i Bracia, Współpracownicy oraz Sympatycy Arcybractwa Miłosierdzia,

serdecznie zapraszam do udziału w naszej wspólnotowej Mszy Świętej, która odbędzie się  w najbliższą niedzielę 11 kwietnia 2021 roku o godzinie 11.00 w Sali Portretowej Arcybractwa Miłosierdzia przy ul. Siennej 5. W tym dniu pragniemy wspólnie modlić się
w intencji Fundatorów i Dobrodziejów Arcybractwa.

W związku z nadal obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, prosimy zgłaszać mailowo chęć udziału w niedzielnej uroczystości.

Tych z Państwa, którzy zdecydują się na udział w Mszy Świętej, prosimy o zachowanie ostrożności i założenie maseczki, natomiast pozostałe osoby zachęcam do łączności duchowej i modlitwy w intencji wszystkich ludzi dobrej woli zaangażowanych przez wieki w dzieło Arcybractwa Miłosierdzia.

Jest to Niedziela Miłosierdzia, czyli święto szczególnie związane z działalnością Arcybractwa, dlatego szczególnie polecam transmisję Mszy Świętej sprawowanej przez Metropolitę Krakowskiego – JE Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Transmisja odbędzie się o godzinie 10.00 i będzie dostępna w TVP 1 oraz pod linkiem: https://www.milosierdzie.pl/index.php/pl/multimedia-foto/tv-milosierdzie-pl.html

Z wyrazami szacunku,

Ksiądz Tomasz Stec

Dyrektor Wykonawczy

Arcybractwa Miłosierdzia