Zaproszenie na Mszę Świętą Arcybracką – 8 listopada 2020 r.

Drodzy: Siostry i Bracia, Współpracownicy oraz Sympatycy Arcybractwa Miłosierdzia,

Pragnę serdecznie zaprosić Was na naszą wspólnotową mszę świętą, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 8 listopada 2020 roku o godzinie 11.00 w Sali Portretowej Arcybractwa Miłosierdzia przy Siennej 5.

W tym szczególnym czasie pamięci o naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy również o modlitwie za naszych Fundatorów i Dobrodziejów, którzy ofiarowali swoje życie na niesienie pomocy Potrzebującym szukającym opieki w Arcybractwie Miłosierdzia.

Ksiądz Tomasz Stec

Dyrektor Wykonawczy

Arcybractwa Miłosierdzia


W nawiązaniu do informacji o Mszy Świętej Arcybrackiej (8 listopada 2020 r.)

Szanowni Państwo,
w związku z ogłoszonymi właśnie przez Premiera kolejnymi obostrzeniami dotyczącymi zachowania bezpieczeństwa i zdrowia, pragniemy prosić o zachowanie wszelkich wytycznych udziału w Mszy Świętej Arcybrackiej. Zgodnie z nowymi wskazaniami, w Sali Portretowej może podczas Mszy przebywać maksymalnie 5 osób, dlatego też prosimy zgłaszać mailowo chęć udziału w niedzielnej uroczystości. Prosimy pamiętać, że istnieje możliwość duchowej łączności modlitewnej. Liczy się intencja, jaką nosimy w sercu. Tych z Państwa, którzy zdecydują się na udział w Mszy Świętej, prosimy o zachowanie ostrożności i założenie maseczki.
Ze względów wskazanych powyżej, kawiarenka w niedzielę będzie nieczynna.
Z wyrazami szacunku,

ks. Tomasz Stec
Dyrektor Wykonawczy
Arcybractwa Miłosierdzia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.